пятница, 18 декабря 2015 г.

Гліколевий ПілінгГліколевий пілінг (glycolic peel) являє собою один з видів хімічного поверхневого пілінгу, виконуваного з використанням гліколевої кислоти. Такого роду гідроксидні кислоти сприяють отшелушиванию рогових клітин, що призводить до вирівнювання рельєфу шкіри, а також нормалізують пігментацію і кератінізацію. На шкіру виявляється протизапальну та стимулюючу дію, відбувається посилення синтезу колагену, гликозамингликанов і еластину, що в кінцевому підсумку дає відмінний омолоджуючий ефект. Гліколевий пілінг є дуже популярною процедурою в Росії і в Україні.

Гліколевий Пілінг


Що таке гліколева кислота?

Гліколева кислота відноситься до категорії фруктових кислот. Отримують з рослинної сировини; її максимальна концентрація виявляється в цукровому очереті. Гліколева кислота має властивість абсорбувати воду, а також прискорювати процес відшаровування відмерлих клітин шкіри з поверхневого шару епідермісу. Купити гликолевую кислоту в Росії і в Україні можна на багатьох сайтах.

На основі даної кислоти виготовляються багато косметологічні препарати, в тому числі склади для пілінгів. Такий засіб передусім спрямоване на глибоке очищення шкіри, розгладжування невеликих зморшок на обличчі, шиї, а також усунення таких видимих дефектів шкіри, як пігментні плями, рубці. Слід пам'ятати, що як і будь-яка інша фруктова кислота, гліколева може викликати алергічну реакцію, тому консультація фахівця в даному випадку просто необхідна.


Особливості процедури

Хімічний пілінг гліколевої кислотою проводять в умовах косметологічного кабінету і виконується кваліфікованим фахівцем. Концентрація кислоти в розчинах в залежності від розв'язуваних проблем шкіри, може використовуватися різна.


Як правило, переважно проводити процедуру гліколевого пілінгу в осінньо-зимовий період, оскільки навесні і влітку досить висока сонячна активність і ймовірність утворення пігментних плям. У зв'язку з цим виникають деякі незручності: перед кожним виходом на вулицю необхідно захищати пошкоджену шкіру спеціальним кремом з великим фактором захисту (50+).У ході сеансу лікар наносить розчин на шкіру, а через кілька хвилин нейтралізує кислоту спеціальним засобом. В цілому дискомфорту пацієнт не відчуває, відчувається лише легке печіння. Ризик отримання опіку під час процедури нікчемний, оскільки для кожного типу шкіри підбирається необхідна концентрація кислоти і тривалість її експозиції. Протягом доби може проявитися почервоніння, яке швидко проходить.Кількість сеансів


Залежно від того, яка проблема вирішуватиметься, лікар призначає курс процедур, оптимальний саме для вас. Однак, в середньому проводять від 4 до 10 відвідувань з інтервалом від 10-14 днів до місяця. У перерві між основними процедурами косметолог порадить використання косметологічних засобів на основі гліколевої кислоти для підтримки результату пілінгу.
Показання

• Вікове і фотостаріння шкіри
• Вугрової висип і її наслідки
• Нерівний рельєф шкіри
• Гіперпігментація
• Шкіра, пошкоджена ультрафіолетом
• Реабілітація після пластичної операції і видалення новоутворень шкіри (папілом, невусів)


Після проведення гліколевого пілінгу робота сальних залоз приходить в норму, пори помітно звужуються. Цей момент важливий при лікуванні таких захворювань, як вугрової висип і постакне. У результаті злущення ороговілих клітин, епідерміс оновлюється, шкіра стає більш еластичною і гладкою. Ефект омолодження настає за рахунок поліпшення мікроциркуляції в оброблюваній зоні, а також за рахунок активації фібробластів.Протипоказання

• Індивідуальна непереносимість компонентів препарату, гіперчутливість до фруктових кислот
• Герпес в гострій формі
• Вагітність
• Пошкодження шкірного покриву


uapeels


Комментариев нет:

Отправить комментарий